Timetable

  • Mainstage
  • Hard Nature
  • Revealed
  • Reboot
  • SLAM!
  • Playing for the Deeps
  • Oh1Oh!
  • Café de Puinhoop
  • The Ballsroom
  • Grolsch Podium
  • Herrie met Gerrie
  • Boomshakalak Soundsystem
  • Speciaalbier & Wijnbar gehost door: Baby Blue
  • Overhit
  • Mini Disco
  • HutjeMutje
  • Café de 7e Hemel
  • Kornuit - To be announced

13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15
21:30
21:45
22:00
22:15
22:30
22:45
23:00
23:15
23:30
23:45
00:00
00:15
00:30
00:45
01:00

Holl & Rush

13:00 - 14:00

Lucas & Steve

14:00 - 15:15

Kris Kross Amsterdam

15:15 - 16:15

DOLF

16:15 - 17:15

Martin Solveig

17:15 - 18:30

Blasterjaxx

18:30 - 19:50

Yellow Claw

19:50 - 20:50

Tujamo

20:50 - 22:00

R3hab

22:00 - 23:10

Axwell

23:10 - 00:35

End show

00:35 - 01:00

NSCLT

13:00 - 14:30

Galactixx

14:30 - 16:00

Atmozfears

16:00 - 17:15

Toneshifterz

17:15 - 18:15

TNT

18:15 - 19:15

Ran-D

19:15 - 20:30

Code Black

20:30 - 21:45

Brennan Heart

21:45 - 23:00

B-Freqz

23:00 - 23:30

Angerfist

23:30 - 00:30

Magnificence

13:00 - 14:00

Jordy Dazz

14:00 - 15:00

Kill The Buzz

15:00 - 16:00

Tom & Jame

16:00 - 17:00

Suyano

17:00 - 18:00

Pitchback

18:00 - 19:00

Thomas Newson

19:00 - 20:00

Sick Individuals

20:00 - 21:00

Dannic

21:00 - 22:00

Bassjackers

22:00 - 23:00

Maddix

23:00 - 00:00

Lucky Done Gone

13:00 - 14:30

Caleb Calloway

14:30 - 16:00

Loco Dice

16:00 - 18:00

Nic Fanciulli

18:00 - 19:30

Wouter S & Samuel Deep

19:30 - 20:30

De Sluwe Vos

20:30 - 22:00

Ici Sans Merci

22:00 - 23:15

Secret Cinema

23:15 - 00:30

Loud’n Bright

13:00 - 14:30

Sem Thomasson

14:30 - 15:45

Bizzey

15:45 - 16:30

Girls Love DJs

16:30 - 17:30

Rico South

17:30 - 18:30

Mike Cervello

18:30 - 19:30

Ronnie Flex

19:30 - 20:00

David Ghetto

20:00 - 21:00

Kraantje Pappie

21:00 - 21:30

Dyna

21:30 - 22:30

LNY TNZ

22:30 - 23:30

Daster

13:00 - 14:30

Dave Lambert

14:30 - 16:00

TV Noise

16:00 - 17:30

Nora en Pure

17:30 - 18:45

Pep & Rash

18:45 - 20:00

Zonderling

20:00 - 21:15

Mike Williams

21:15 - 22:30

Throttle

22:30 - 00:00

Roulsen

13:00 - 14:30

Stefan Vilijn

14:30 - 16:00

DYLVN

16:00 - 17:00

Irwan

17:00 - 18:00

Vato Gonzalez & Mc Tjen

18:00 - 18:45

CMC$

18:45 - 20:00

Jebroer

20:00 - 20:30

Lady Bee

20:30 - 21:30

ChildsPlay

21:30 - 22:45

Tony Junior

22:45 - 00:00

The Dopest

13:00 - 14:30

Praia Del Sol

14:30 - 15:30

Chimp

15:30 - 16:30

Mia More

16:30 - 17:30

Daisy’s DJ Team

17:30 - 18:30

Team Rush Hour

18:30 - 19:30

Puinhoop Kollektiv

19:30 - 20:30

Nixus & MC Jordan

20:30 - 21:30

Billy The Kit

21:30 - 22:30

Rugged

22:30 - 23:30

Moksi

23:30 - 00:30

Ballsroom DJ Team

13:00 - 15:15

Steekje Löss

15:15 - 16:15

Het zingend Feestbeest

16:15 - 16:40

Bonnie St. Claire

16:40 - 17:00

Ballsroom DJ Team

17:00 - 17:15

Arno Sloot

17:15 - 17:30

Fabulous 90’s DJ Team

17:30 - 18:30

Snollebollekes

18:30 - 19:00

Henkie – Lief klein konijntje

19:00 - 19:15

Her00s from the Zer00s

19:15 - 20:15

Raymon Hermans

20:15 - 20:45

Lampegastuh

20:45 - 22:00

Ruthless

22:00 - 23:00

Hottub Heroes

15:30 - 16:30

REPOP

17:30 - 18:45

Vezpa

19:30 - 20:30

Weekend Warriors

21:30 - 22:45

Lockar

13:00 - 14:30

Ātman

14:30 - 16:00

Chip X Dale

16:00 - 18:00

Gerrie

18:00 - 19:30

Hakim Midhat

19:30 - 21:00

Kevin Khan & kruH

21:00 - 22:30

Naughty Nik & Niels Sterken

22:30 - 00:00

Gozert

13:00 - 14:00

Vinnie Rouge

14:00 - 15:00

Keizer Skarel

15:00 - 15:30

Dawn Panty

15:30 - 16:30

Dr. Robinson

16:30 - 17:30

Keizer Skarel

17:30 - 18:15

Oaks & Baggabiek

18:15 - 19:15

Gozert

19:15 - 20:15

Dawn Panty

20:15 - 21:15

Vinnie Rouge

21:15 - 22:00

Dr. Robinson

22:00 - 22:45

Boomshakalak Allstars

22:45 - 23:45

Baby Blue

14:45 - 15:15

Baby Blue

16:45 - 17:15

Baby Blue

18:45 - 19:15

Baby Blue

20:45 - 21:15

Ardistic

13:00 - 13:45

Brocco

13:45 - 14:30

Marshall

14:30 - 15:30

Bobby Fresh

15:30 - 16:30

Miss Bont Beats

16:30 - 17:30

Monyet Gila

17:30 - 18:30

Pluk van de Partyflat

18:30 - 19:30

Fab x Paans

19:30 - 20:30

Overhit DJ Team

20:30 - 21:30

The Boy Next Door

21:30 - 22:30

DJ Daani

22:30 - 23:30

Rawendz

23:30 - 00:30

Pret Kabinet

15:00 - 22:00

Nogal Wiedus & Geen Idee?

13:00 - 14:00

Marques Dutch

14:00 - 15:00

Geen Idee?

15:00 - 16:00

Marcel V

16:00 - 17:00

Slapstick

17:00 - 18:00

PLN-B

18:00 - 19:00

Marques Dutch

19:00 - 20:00

Slapstick

20:00 - 21:00

Hardcore Bro’s

21:00 - 22:00

Jay Juice

22:00 - 23:00

Superfreaks

23:00 - 00:00

7th Heaven Casino met DJ Jack Pot

13:00 - 17:00

Holland Casino met Ad & Sjon

17:00 - 18:00

The Hans Klok Tribute met Kapalone

18:00 - 19:00

Zing mee met de Croupier met DJ Crew on Tour

19:00 - 20:00

Bubbelbad Bingo met Tim Schalkx

20:00 - 21:00

Jokeren met Marnix Ruitenboer

21:00 - 22:00

Alles op Rood met DJ Crew on Tour

22:00 - 23:00

Surfen met Schoppen 7 met DJ Crew on Tour

23:00 - 00:00

The Confetti Cash Out met DJ Crew on Tour

00:00 - 00:30

To be announced

16:00 - 17:00

To be announced

18:00 - 19:00

To be announced

20:00 - 21:00

To be announced

21:45 - 22:45

Robbie Rise

MC Livid

MC DL

MC Gunner

MC Tjen

MC Iceman

Mr. Balls

B&NO & Lariekoek

Mr. Elshot

No Lo